haber

Pasta Dolabı

Pasta dolabı ve endüstriyel mutfak sektöründe, kurulduğu yıldan bu yana geleceğini düşünen ve müşterilerine daha iyisini sunabilmek adına teknolojiyi yakından takip eden Özen Lüks Soğutma; endüstriyel mutfak ve pasta dolabı alanında yenilikçi çözümler sunmaktadır.

Farklı ve hijyenik şekilde sunum yapmak isteyen gıda sektöründeki firmaların sık tercih ettiği endüstriyel mutfak; ülkemizde her geçen gün yaygınlaşmaktadır.Endüstriyel mutfak artık bir ihtiyaç olarak gözükmekte ve sağlığı koruma açısından önemli unsurları ürünlerimizde barındırmaktayız.

Örnek olarak bir pasta dolabını gösterebiliriz.Firmalarımıza özel ürettiğimiz pasta dolabı ürünlerimizde her firmaya uygun boyutlarda ve kalitede üretmekteyiz. Bazı firmalar görünüm açısından göze hoş gelebilen pasta dolabı tercih ederken; bazı firmalarımız tamamıyla ürünlerin dolaba sığması amacıyla geniş pasta dolabı siparişi verebilmektedir.

Özen Lüks Soğutma, her firmanın ihtiyaçlarına cevap verecek şekilde A KALİTE ürün üretmektedir. Ürünlerimize 1 yıl üretici firmanın vermiş olduğu motor garantisi vermekteyiz. Ürünlerimizde; Özen Lüks Soğutma olarak garanti vermekteyiz.Oluşan veya oluşabilecek her probleminizi deneyimli ustalarımız ile cevaplamaktayız.

Türkiye’nin her bölgesine sorunsuz şekilde ürün teslimatı yapmaktayız.Dilerseniz üründe isteğinize göre değişiklikler yaparak, size özel bir ürün haline getirebilmekteyiz. Ürünlerimizi tamamıyla kendi bünyemizde üretmekteyiz.

Ürünlerimizin fiyatları için ürünlerimiz kısmından istediğiniz ürünü veya ona yakın olabilecek ürünün kodu ile beraber sitemiz üzerinden fiyat sorabilir veya telefon ile bizlere ulaşabilirsiniz. 0 (212) 253 62 93 numaralı telefonumuzdan bizlere ulaşabilirsiniz.Sitemiz üzerinden ürünlerimiz linkine tıklayarak ürünlerimizi inceleyebilirsiniz.

Pasta dolabı veya farklı ürün satın almak Özen Lüks Soğutma ile iletişime geçebilirsiniz.


Özen Lüks Soğutma / 2016-06-20 16:51:32